воскресенье, 17 мая 2026 г.

To jsou věci,Kromplíci založili americké fotbalové družstvo

 Kroměříž Elephants-www.caaf.cz/?path=divize/205/rozpisdivize/,akorát nechápu,co to je za nesmysl,ten spartakiádní stadión,kde by se v Kroměříži vzal?6.6. hrajem s Třincem ve 14h,asi myslí normální stadión Josefa Silného,podle té mapy.Takže celkem máme 1.2české ligy po 7,se slovenskou účastí 1+1 a 3.ligu 9člennou/Tak ne,bylo to na atletickém,co dřív patřil Sokolům,14:54 Kromplíci prohráli.Za 100 byla vstupenka.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...