понедельник, 27 апреля 2026 г.

A ještě kromě olympijského a paraolympijského curlingu byla

 letos  a ještě  je a bude hromada dalších turnajů,naši byli v mužích na MS 3.od konce a teď jsou ti tzv. senuioři,čili veteráni a smíšené dvojice-https://curlit.com/results -Nejlíp se našim daří v mužských veteránech,kde vyhráli všechny zápasy ve skupině,čili 5 zápasů a postoupili do play-off o 1.-12.místo-https://livescores.worldcurling.org/wscc/aspnet/summary?EventID=1A tam hned prohráli se SRN,to jsou idioti,tak jen 9.-12.skončili,to je fiasko.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...