воскресенье, 1 марта 2026 г.

Bylo zas to tradiční klubové MS v

 hokeji venku na normálním přírodním ledě,akorát na jakési prapodivné malé branky a bez brankáře,v mužích vyhráli Frognoses Kolín nad Labem,kromě domácích kanadských tam byly asi jen českíé a slovenské týmy,včetně Kroměříže,v ženách asi jen samé Kanaďanky,ale výsledky play-off jsou naprosto nezjistitelné,jen tabulky skupin,kdy hrála 1 5 proti 2. a pak už jen jména vítězů-https://worldpondhockey.ca/

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...