воскресенье, 22 марта 2026 г.

2.fáze ME juniorů do 19 let

bude v Kroměříži a Prostějově,ale tradičně ti hajzli dali k nám jen ty zápasy,kde naši nehrají a české zápasy nacpali všechny do Prostějova-3.Česko-Lotyšsko 3:0/2.Belgie-Dánsko 0:0/Česko 1:0/1.Dánsko-Lotyšsko 3:0/Česko 2:1/4.Lotyšsko-Belgie 2:1-aspoň 1 kroměřížský zápas dopad dobře,ale bylo strašně hnusně,tak jsem to stejně vynechal/-bude skupina-25.,28. a 31.3. ve 14 a 17h-www.uefa.com/under19/standings/2026/2001994/ Jsem pořád nějaký unavený a ospalý,tak na ten 1.zápas dlabu,asi se blíží nějaká bouřka,nebo čím to je?Jo,přišla dešťová série,ale horší,že ještě nějaký hnusný průjem se k tomu přidal/Katastrofa,naši to pořádají a tak to všechno prokálejí

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...