четверг, 2 октября 2025 г.

Španělská liga ledních hokejistů

 obohacená letos o Andorru už začla-www.hockey.fedhielo.com/league/3246,už se dočkala Andorra i vítězství,Porto 1.zápas prohrálo a asi mu škrtli 1 bod za nízký počet hráčů,jen ve 13 hráli,1 Portugalec,3 Češi,po 1 ze Slovenska  a z USA a zbytek tradičně Lotyši.Andorra měla na soupisce v 1. 2 zápasech 4 Andořany a zbytek z USA,Španělska,Kanady,Ruska,Litvy a Francie.Aha,ještě měli předehrávky,takže Andorra už 3 zápasy hrála a Porto 2/Zbytek tvoří 7 španělských klubů/

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...