четверг, 25 сентября 2025 г.

Ještě tento evropský pohár EMF se hraje-

 www.emfeurocup.com/season-10/groups-en-Z našich zbyla už jen Jihlava,ve čtvrtfinále s Šepetovkou bude hrát a prohrála 2:3,katastrofa,tak jsme všichni v hýždích/Sakryš,jsem to napsal do házené,kdo bude v semifinále-rumunští Moldavané,2Ukrajinci, a Poláci/Jasy-Šepetovka bude finále-2:2+2:0 pe./

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...