пятница, 29 августа 2025 г.

Superpohár VTB-ligy

 od 24.9. bude-SF-Zenit Petrohrad-Dubaj/Crvena Zvezda Bělehrad-CSKA Moskva-https://vtb-league.com/ru/news/raspisanie-superkubka-2025/Ale ze samotné VTB-ligy  už zbyly jen ruské týmy(z jinonárodnostních regionů jen tatarská Kazaň),poslední mimoruská Astana hrála minulý ročník a letos se na to vydlábla.Ještě předtím i Minsk odstoupil,ale v junorské lize letos budou hrát Kazaši i Bělorusové.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...