воскресенье, 27 июля 2025 г.

Kašlu na ty Skašky,

 pořád průjem,ještě k tomu déšť.Pořád se letos nemůžu k ničemu dostat.A stejně to dopadlo debaklem,0:8 prohrály Skaštice se Startéry z Brna

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...