понедельник, 5 мая 2025 г.

Asi ty Žeranovice vzdám,

 Pořád se to nachlazení nemůžu zbavit.Aha,oni to stejně odložili na 8.5. od 16:30,ty okresní poháry.To jsou vtipy,celou dobu psali,že to bude 6. a najednou je to o 2 dny později./Ale i tak jsem to raději vzdal,ale dopadlo to dobře,Žeranovice vyhrály 5:3 a ve finále budou s Počenicemi-Tetěticemi,asi v okresní metropoli,jak je u finále okresního poháru zvykem,jo, 4.6. v 17:30 to tam bude.Dopadlo to jako obvykle blbě,Žerky prohrály 2:2+4:5 na penalty,otočily z 0:1 na 2:1,ale vzápětí bylo vyrovnáno,po faulu na brankáře,ale ten slepý rozhodčí to neodpískal,tak to dopadlo tragick.Tak na to musím mrknout.A krajáček taky v krajské metropoli už 27.5. v 17-Slušovice-Hluk 0:3-tragicky to dopadlo/Celostátní finále bude už 14.5. v 19-Olomouc-Sparta 3:1/

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...