Okresní přebor seniorů.Jsem na něj křikl,ať to napálí,před tím snižovacím gólem na 1:6 a poslechl mě a vyšlo to./Ve 2.okresní se mělo hrát Zlobice-Ludslavice,ale nic tam nehráli.
na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...
Комментариев нет:
Отправить комментарий