среда, 5 марта 2025 г.

MS ve skibobech už bylo letos v únoru-

 Naši jen 4 zlata získali v seniorech,Rakousko taky,ale na nižší medaile jsme byli lepší,v juniorech a veteránech nás Rakušané drtivě převálcovali-32 zlatých,naši 7,SRN 4 a Lucembursko 2-www.skibob.org/results.htm

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...