четверг, 20 марта 2025 г.

A teď je snowboardové MS FIS-

 1.Ester Ledecká v paralelním obřím slalomu a v paralelním obyčejném slalomu byla 2.-www.fis-ski.com/DB/general/event-details.html?sectorcode=SB&eventid=55616&seasoncode=2025Smíšené dvojice byly 11.,nejlepší naše,ještě 2 družstva naši vyslali,ale v žádném nebyla z nějakého záhadného důvodu Ester Ledecká/Už je konec,další medaile už žádná nebyla.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Tak oni tu Evropskou ligu amerických fotbalistů přesunuli

na jinou stránku- www.aflepro.com/stats/standings   a hrajou jen ve 2 skupinách po 4 a bez Pražanů,aha ti hrajou v jiné soutěži- https://efa...